ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ-Ο Γ.Κερτσόπουλος παρουσιάζει με πειράματα την εφεύρεση στο 2ο διεθνές συνέδριο της Βουδαπέστης

Παρουσιάσεις της εφεύρεσης σε διεθνή επιστημονικά συνέδρια και σεμινάρια από τον εφευρέτη.
Απάντηση
yorgoskertsopoulos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 18:51

ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ-Ο Γ.Κερτσόπουλος παρουσιάζει με πειράματα την εφεύρεση στο 2ο διεθνές συνέδριο της Βουδαπέστης

Δημοσίευση από yorgoskertsopoulos » 24 Μάιος 2019, 21:50

ΤΟ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΤΗΣ ΕΦΕΥΡΕΣΗΣ ΜΟΥ "ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΕΩΝ"
Ευχαριστώ θερμά την Οργανωτική Επιτροπή της Magnetic Materials 2018, του 2ου Διεθνούς Συνεδρίου για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, 24-26 Σεπτεμβρίου 2018, Βουδαπέστη, Ουγγαρία, για την ευγενική πρόσκλησή τους προς εμένα αλλά και για τη διεθνή ακαδημαϊκή αναγνώριση που δόθηκε στην παρουσίαση μου "ειδική παρουσίαση" ως αξιότιμος ομιλητής, της μαγνητικής μου εφεύρεσης. Η οργανωτική επιτροπή είχε την καλοσύνη να τιμήσει την παρουσίαση της εφεύρεσης, συμπεριλαμβάνοντας την παρουσίασή μου ως ανακοίνωση στον ιστότοπό της, όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες που περιλαμβάνονται και επίσης να με διορίσει ως Πρόεδρο για την τρίτη και τελευταία ημέρα του συνεδρίου και επιπλέον, να συμπεριλάβει την ψηφιακή μου υπογραφή σε κάθε πιστοποιητικό που παρέχεται σε κάθε ομιλητή και εκπρόσωπο. Επίσης, με τίμησαν επιτρέποντας 80 λεπτά για την παρουσίασή μου και περιλαμβάνοντας την περίληψή μου στο περιοδικό Επιστήμη Υλικών και Νανοτεχνολογίας καθώς και στο πρόγραμμα του συνεδρίου που δημοσιεύθηκε στο περιοδικό, η προεδρία της τρίτης ημέρας κλπ. Οι καλύτερες ευχές μου για την επιτυχία του επόμενου τρίτου συνεδρίου.
ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

Ο εφευρέτης Γ.Κερτσόπουλος εκτελεί πειράματα των 3 + 3 = 6 μαγνητικών αλληλεπιδράσεων αντί των γνωστών 2, της υπάρχουσας τεχνολογίας, από την μηδέν απόσταση μέχρι το άπειρο, στο 2ο Διεθνές Συνέδριο για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, στις 24-26 Σεπτεμβρίου 2018 στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας.

Ο εφευρέτης Γ.Κερτσόπουλος εκτελεί πειράματα των 5 + 5 = 10 μαγνητικών αλληλεπιδράσεων αντί των γνωστών 2, της υπάρχουσας τεχνολογίας, από την μηδέν απόσταση μέχρι το άπειρο, στο 2ο Διεθνές Συνέδριο για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, στις 24-26 Σεπτεμβρίου 2018 στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας.

Ο εφευρέτης Γ.Κερτσόπουλος εκτελεί πειράματα των 7 + 7 = 14 μαγνητικών αλληλεπιδράσεων αντί των γνωστών 2, της υπάρχουσας τεχνολογίας, από την μηδέν απόσταση μέχρι το άπειρο, στο 2ο Διεθνές Συνέδριο για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, στις 24-26 Σεπτεμβρίου 2018 στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας.

Ο εφευρέτης Γ.Κερτσόπουλος εκτελεί πειράματα των 9 + 9 = 18 μαγνητικών αλληλεπιδράσεων αντί των γνωστών 2, της υπάρχουσας τεχνολογίας, από την μηδέν απόσταση μέχρι το άπειρο, στο 2ο Διεθνές Συνέδριο για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, στις 24-26 Σεπτεμβρίου 2018 στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας.

Ο εφευρέτης Γ.Κερτσόπουλος εκτελεί πειράματα των 11 +11 = 22 μαγνητικών αλληλεπιδράσεων αντί των γνωστών 2, της υπάρχουσας τεχνολογίας, από την μηδέν απόσταση μέχρι το άπειρο, στο 2ο Διεθνές Συνέδριο για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, στις 24-26 Σεπτεμβρίου 2018 στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας.

Ο εφευρέτης Γ.Κερτσόπουλος εκτελεί πειράματα των 13 + 13 = 26 μαγνητικών αλληλεπιδράσεων αντί των γνωστών 2, της υπάρχουσας τεχνολογίας, από την μηδέν απόσταση μέχρι το άπειρο, στο 2ο Διεθνές Συνέδριο για τον Μαγνητισμό και τα Μαγνητικά Υλικά, στις 24-26 Σεπτεμβρίου 2018 στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας.
magnet symmetries.jpg
magnet symmetries.jpg (120.64 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
banner2-1600.jpg
banner2-1600.jpg (48.06 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
banner3-1600.jpg
banner3-1600.jpg (76.14 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
conference book3-1600.jpg
conference book3-1600.jpg (123.88 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
conference-1600.jpg
conference-1600.jpg (81.47 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
conference2-1600.jpg
conference2-1600.jpg (85.46 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
conference3-1600.jpg
conference3-1600.jpg (96.36 KiB) Προβλήθηκε 3586 φορές
Γα περισσότερες πληροφορίες δείτε:
https://magnapeiron.com/budapest_greek/ ... rence.html

Απάντηση